صفحه اصلی
FA
EN
درباره بیمارستان

بیمارستان مهر در سال 1325 به همت و کوشش شادروان آقای دکتر محمد علی صدر و تنی چند از دوستان ایشان که همگی از اساتید و پزشکان نامی و سرشناس بودند تأسیس و در خیابان امیریه تهران شروع به کار نمود. ولی متعاقباً جهت تطبیق با نیازهای روز بیمارستان، در سال 1341 به محل کنونی خود در خیابان زرتشت منتقل شد. در طی سال های گذشته بیمارستان همواره در حال گسترش بوده و امروز یکی از با سابقه ترین، بزرگترین، مجهزترین و خوش نام ترین بیمارستان های خصوصی کشور است.

بیمارستان مهر از نظر رتبه بندی در گروه بیمارستانهای درجه یک جای داشته، با حدود 300 تخت در بخشهای مختلف تخصصی، فوق تخصصی و گروههای پاراکلینیک مجهز، در خدمت مردم شریف و قدرشناس ایران زمین است.

درمانگاههاي بيمارستان مهر: درمانگاههاي بيمارستان مهر شامل كلينيك­هاي تخصصي از قبیل جراحي عمومی، جراحی مغز واعصاب ، جراحی قلب، جراحی زنان، جراحی کلیه و مجاري ادرار و پیوند کلیه، جراحی قفسه سينه، ارتوپدی، جراحي گوش و حلق و بيني و سروگردن، جراحي عروق، جراحي دست، کلینیک بيماري هاي مغز و اعصاب و روانپزشكي و همچنين كلينيك­هاي فوق تخصصي مانند بيماري هاي كليه و دياليز، غدد داخلي و ديابت، بيماري هاي خون و سرطان شناسي، بيماري هاي گوارش و كبد، آندوسكوپي، فیزیوتراپی، دندان پزشکی، ‌چشم پزشكي، بيماري هاي پوست و جراحي پلاستيك و ترميمي است.

مركز تصويربرداري پزشكي بيمارستان مهر: این مرکز با برخورداري از دستگاه هاي مجهز سونوگرافي، سونوگرافي داپلر رنگي، سونوگرافي مامائي و زنان، سي­تي­اسكن اسپيرال ، MRI يك و نيم تسلا و راديولوژي عمومي، تحت نظر متخصصين برجسته به بيماران بستري و سرپائي خدمت مي­کند. 

بيمارستان مهر بيش از 6 بخش بستري داشته كه هر بخش اطاق­هاي دو تخته و خصوصي مجهز به آخرين وسائل رفاهي مي­باشد .

بيمارستان مهر در جهت توسعه آموزش و پژوهش نيز گامهاي بسياربلندي برداشته است. پزشکان محترم و اعضاء هیئت علمی دانشگاه­ها از امکانات این بیمارستان بنحو احسن در زمینه آموزش و پژوهش استفاده مي­نمايند. صرفنظر از کنفرانس های هفتگی که برای پزشکان و پرستاران برگزار می شود و نیز كلاسهاي آموزشي بهبود کیفیت مدیریت، بیمارستان هرچندگاه در رشته­های مختلف اقدام به برگزاری دوره­های بازآموزی مدون نموده و از این راه به آموزش مداوم جامعه پزشکی كمك شاياني مي­نمايد. سالن کنفرانس، کتابخانه و مرکز اینترنت بیمارستان در راستاي آموزش و ارتقاء دانش و به روز كردن اطلاعات در خدمت پزشكان و كاركنان قرار دارد .

مایه افتخار و مباهات است که پس از گذشت نیم قرن امروز نیز بيمارستان مهر به عنوان  يكي از قديمي­ترين و مشهورترين بيمارستان­هاي خصوصي كشور همچنان پیشتاز در عرصه ارائه خدمات پزشکی بوده و بيش از يكصد و پنجاه پزشك متخصص که عده کثیری از آنان از اساتید صاحب نام دانشگاههای علوم پزشکی کشور می باشند، با نهايت دلسوزي و تعهد مشغول درمان بيماران و خدمت به آنان مي­باشند.

 نظرسنجی
نظر شما درباره محتوای سایت بیمارستان مهر تهران چیست؟
عضویت خبرنامه
نام :
نام خانوادگی :
آدرس ایمیل :


با تشکر، آطلاعات شما با موفقیت در سیستم ثبت شد.

با عرض پوزش، در روند ثبت اطلاعات شما در سیستم مشکلی به وجود آمده است. لطفا مجددا تلاش کنید...

© تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به بیمارستان مــهــر تهران می باشد.
استفاده از مطالب با ذکر منبع مجاز است. طراحی و اجرا : هستـــ نما