رویدادها

1393/08/21

اعمال جراحی جدید آرتروسکوپی مچ دست و دست (جراحی های لیزری)

 

1-عمل جراحی کارپال تانل به روش آندوسکوپیک

درمان گزگز و مورمور شدن دستها با عمل جراحی بدون خونریزی، با حداقل برش جراحی و کمترین دوره ی نقاهت با روش آرتروسکوپیک که در بین عموم به عملهای جراحی لیزری معروف میباشد. دراین روش بر خلاف روشهای قبلی بجای شکاف 7-5 سانتی متر (70-50 میلی متر) برش جراحی فقط چندمیلی متر (4-3 میلی متر) میباشد عصب مچ دست در طول مسیرش آزاد است به  همین  علت این روش بدون خونریزی است و بیمار از فردای روز عمل ، قادر به انجام فعالیت های نسبی روزانه میباشد.

2-عمل جراحی کیست های دست به روش آرتروسکوپیک

درمان جراحی کیستهای دست بدون بخیه و با کمترین اثر بر روی موضع به روش آرتروسکوپیک که در بین عموم مردم به عملهای جراحی لیزری معروف میباشد. در این روش پس از جراحی و تخلیه کامل کیستها نیازی به بخیه زدن محل عمل وجود ندارد، بنابراین حداقل جای محل قابل رویت میباشد و مشکلی  از نظر زیبایی ملاحظه نمی شود.در ضمن بیمار دوره ی نقاهتی با کمترین درد را در کوتاهترین زمان سپری میکند.
 
3-عمل جراحی  Tennis Elbow به روش آرتروسکوپیک

درمان جراحی دردهای ناحیه آرنج بدون بخیه به روش آرتروسکوپی که در بین عموم مردم به عملهای جراحی لیزری معروف میباشد، در این روش  پس از جراحی نیازی به بخیه زدن محل عمل وجود ندارد، بنابراین حداقل جای عمل قابل رویت میباشد در ضمن دوره ی نقاهت با کمترین درد و کوتاهترین زمان سپری میشود.
 
4-جراحی آرتروز پایه شست به روش آرتروسکوپیک

درمان جراحی دردهای پایه شست که در اثر آرتروز مفصل شست رخ میدهد با روش آرتروسکوپی که در بین مردم به عملهای  جراحی لیزری معروف میباشد، در این محل عمل نیاز به پانسمان مکرر ندارد و همچنین موضع عمل قابل رویت نمی باشد.
همچنین بیمار دوره ی بسیار راحتی را در کوتاهترین زمان سپری میکند.

 

تعداد مشاهده:  3448
 
 
 
Copyright © 2014 - کلیه حقوق این وب سایت محفوظ و متعلق به بیمارستان مهر تهران می باشد.
طراحی و پیاده سازی توسط: شرکت مهندسی آتیه پرداز